Dažnai užduodami klausimai

Šioje skiltyje, rasite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus apie kainas, pristatymo sąlygas ir mūsų išskirtinumą.

Atsakymai

Kas yra Kinderio limuzinai?

Kinderio limuzinai tai šeimos ūkis, auginantis limuzinų galvijus darnoje su gamta. Limuzinus auginame nuo jų pirmos gimimo dienos iki kol jie subręsta. Su limuzinais elgiamės dėmesingai, ir pagarbiai, siekdami užtikrinti  ramų, pilnavertišką ir laimingą limuzinų gyvenimą. Atrenkame tinkamiausius veislei galvijus ir juos parduodame tolimesniam auginimui. Limuzinai kurie nebuvo atrinkti veislei yra skerdžiami mūsų skerdykloje ir brandinami 21 vieną dieną. Tada jautiena kruopščiai išpjaustoma ir padalinama pagal gautus užsakymus ir pristatoma jūsų šeimos stalui.

Kuo skiriamės nuo kitų jautienos tiekėjų?

Mūsų išskirtinumą sudaro šie dalykai:

  • auginame limuzinus nuo jų pirmos gimimo dienos darnoje su gamta, kaip augindavo mūsų senoliai.
  • šeriame tik žoliniais pašarais bei skiriame didelį dėmesį, kad limuzinai augtų laimingi ir ramūs.
  • Patys skerdžiame, brandiname ir išpjaustome jautieną bei pristatome klientams.
  • Išpjaustome virš 20 skirtingų rūšių kepsnių.

Taip  valdome visą procesą nuo auginimo iki patiekimo mūsų klientams, todėl galime garantuoti aukščiausią kokybę.

Kaip užsisakyti jautienos?

Mūsų elektroninėje parduotuvėje kinderiolimuzinai.lt/parduotuve galite išsirinkti norimas jautienos dalis ir kepsnius bei užsisakyti. Užsisakyti jautienos taip pat galima užpildant formą https://byt.lt/1qWsV arba rašant asmenine žinute facebook Kinderio limuzinių paskyroje.

Kaip sumokėti už užsakymą?

Kadangi dėl išpjaustymo ypatumų užsakymo įvykdymo svoris galis skirtis +|-200g nuo pradinio, tai apmokėjimus priimame tik paruošę jūsų užsakymą. Sumokėti už jautieną galima keliais būdais:

  • Atsiimant užsakymus kortele arba grynaisiais pinigais;
  • Bankiniu pavedimu gavus sąskaitą su tiksliu užsakymo įvykdymu.

Atliekant užsakymą apmokėti jo nėra galimybės,

Ar galiu atšaukti užsakymą?

Užsakymą galite atšaukti kreipdamiesi el.paštu info @kinderiolimuzinai.lt.

Per kiek laiko įvykdote užsakymą?

Jautieną pristatome į namus ketvirtadieniais ir penktadieniais. Užsakymai, kurie bus pateikti iki trečiadienio 09.00 bus pristatomi tą pačią savaitę. Užsakymai priimti trečiadieniais po 09.00 ir vėlesnėmis savaitės dienomis bus pristatomi kitos savaitės ketvirtadienį arba penktadienį.

Kiek kainuoja ir į kokius miestus pristatote jautieną?
  • Užsakymų iki 80€ pristatymas kainuoja 8,5€. Pristatymas nuo 80€ nemokamas. Jautieną pristatome į Vilnių, Kauną, Uteną, Anykščius, Molėtus,  Ukmergę, Panevėžį, Rokiškį. Į kitus miestus pagal atskirą susitarimą.
  • Yra galimybė siųsti užsakymus per DPD į visus Lietuvos miestus, minimalus pristatymo mokestis 8,5€.
  • „Sharefreeze" maistomatai – 4€ (para) Vilniaus mieste: Pilaitės pr. 27, Geležinio Vilko g. 63, Vikingų g. 3, Dangeručio g. 1, Parodų g. 1A, Savanorių per. 187, Ukmergės g. 233, Subačiaus g. 64.
  • NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS: Anykščiuose, Leliūnuose, Rokiškyje, Utenoje.
Kaip auginami Jūsų galvijai?

Pavasarį, vasarą ir rudenį galvijai ganosi Leliūnų lankose ant natūralių ir sėtinių žolynų.  Mamos žiemoja fermoje, kuri pritaikyta sklandžiam veršiavimuisi, bei turi galimybę kasdien pasidžiaugti grynu oru macione.  Buliukai ir telyčaitės žiemoja aptvertoje ganykloje, bei turi pašiūrę pasislėpti nuo darganų ir vėjų. Žiemą limuzinus šeriame savo pasigamintu šienu ir šienainiu. Galvijai auginami be jokių hormonų ir antibiotikų.  Galvijų  virškinimo sistema, yra skirta valgyti žolę ir versti ją į baltymus. Ganydamiesi laukuose ir ėsdami šieną ar šienainį galvijai yra arčiausiai natūralių sąlygų, todėl yra laimingi ir sveiki. 

Kuo ant žalienų auginta jautiena geresnė?

Žoliniais pašarais šeriami galvijai auga lėčiau, tačiau tai leidžia užtikrinti puikų mėsos skonį. Tokia jautiena yra liesesnė, tačiau turi daugiau vitaminų, antioksidantų, vitaminų A, B, E, beta karotinų, kalcio, magnio, baltymų, geresnis omega 3 ir omega 6 rugščių santykis ir antioksidantų. Gausu konjunguotos linolio rugšties. 

Adresas

Topolių g. 22 Leliūnai Utenos r.

Telefonas

El. paštas

X